๐Ÿ‘Ÿ Alle merken vergeleken๐Ÿท๏ธ Altijd de scherpste prijsโš–๏ธ Specs naast elkaarโญ Onafhankelijk advies
Australian Footwear Cadiz
Australian Footwear

Australian Footwear Cadiz

โ˜…โ˜…โ˜…โ˜…ยฝ 4,7 (88 beoordelingen)

vanaf € 179,95

Heren ยท Leer combi ยท vergelijk 1 webshop

Australian Footwear Cadiz: heren sneakers van leer combi, vanaf 179,95 euro.

SoortSneakers MateriaalLeer combi Maten40-44
Bestel hier

Waar te koop

WebshopPrijs
Onlineschoenenwinkel laagste prijs € 179,95 Bestel hier

Prijzen zijn indicatief en kunnen wijzigen. De actuele prijs en voorraad zie je in de webshop.

Specificaties

MerkAustralian Footwear
TypeSneakers
GeslachtHeren
MateriaalLeer combi
KleurGrijs
Maten40 t/m 44
BovenwerkLeer combi
SluitingVeters
BijzonderheidUitneembaar voetbed

Beschikbare maten

404144

Beschikbaarheid per maat verschilt per webshop. Bekijk de actuele voorraad in de winkel.

Onze indruk

Australian sportieve en comfortabele heren sneaker. De kleur is grey/taupe oftewel grijs gecombineerd met taupe en witte accenten in het leer in combinatie met suede en nubuck. De voering is een skai voering met een uitneembaar voetbed.

Australian Footwear Cadiz: heren sneakers van leer combi, vanaf 179,95 euro.

Veelgestelde vragen

Wat kost de Australian Footwear Cadiz?

De laagste prijs is op dit moment โ‚ฌ 179,95. De actuele prijs en voorraad zie je in de webshop.

Welke maten heeft de Australian Footwear Cadiz?

Verkrijgbaar in maat 40 t/m 44. Niet elke maat is altijd op voorraad; controleer dit in de webshop.

Van welk materiaal is de Australian Footwear Cadiz?

Het bovenwerk is van leer combi.

Welke sluiting heeft de Australian Footwear Cadiz?

Dit model heeft een veters.

Vergelijkbare modellen